بلاگ

قیمت تجهیزات مهد کودکی چقدر است؟

تجهیزات بازی

برای براورد قیمت تجهیزات مهد کودکی لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید. یکی از مهم ترین این عوامل کیفیت تجهیزات مهد کودکی می باشد.

در مطالب قبلی شما را با خرید تجهیزات مهد کودکی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد قیمت این وسیله ها اطلاعات بیشتری به دست آورید.

عوامل موثر بر قیمت تجهیزات مهد کودکی

در هر جایی که کودکان برای بازی دور هم جمع می شوند، در مدرسه، پارک، کلیسا یا مراکز اجتماع، به احتمال زیاد هنگام استفاده از وسایل زمین بازی، در حالی که از لذت فریاد می کشند پیدا خواهید کرد. زمین بازی فقط یک روش عالی برای سرگرمی بچه ها نیست، بلکه برای رشد عاطفی و جسمی آنها نیز بسیار مفید است.

برخلاف یک بازی یا محیط بازی با ساختار بیشتر، تجهیزات زمین بازی فرصتی را برای بازی رایگان فراهم می کند. بازی رایگان سودمندترین نوع بازی برای کودکان است زیرا به آنها امکان می دهد تا از اطرافیان خود کاوش کنند و از آنها بیاموزند. این فرصتی برای پیوند با دیگران و رشد توانایی های یادگیری آنها است.

تجهیزات مهد کودکی

بودجه زمین بازی شما در نهایت با توجه به اینکه چه تعداد کودک از وسایل زمین بازی استفاده می کنند تعیین می شود. به طور کلی، برای هر کودک باید حدود 1000 دلار بودجه در نظر بگیرید. هزینه متوسط ​​تجهیزات مهد کودکی بین 8000 تا 50،000 دلار است. برای سازه های بزرگتر و بالاتر، هزینه می تواند تا 50،000 – 150،000 دلار افزایش یابد.

تجهیزات

این تجهیزات خود بزرگترین کالا ها هنگام خرید تجهیزات زمین بازی هستند. این هزینه به احتمال زیاد حدود 60 درصد از کل هزینه را اشغال خواهد کرد.

نصب

نصب تجهیزات دومین قسمت گران تجهیزات زمین بازی است که از 25 تا 40 درصد بودجه تشکیل شده است. با این حال، این هزینه را می توان با انجام نصب نوسط خودتان کاهش دهید.

آماده سازی

اکثر مابقی بودجه شما برای تهیه سایت زمین بازی صرف خواهد شد. این موارد شامل مواردی مانند مرزها، سطح، باغچه و زهکشی است.

قیمت تجهیزات مهد کودکی

آیا می دانید قیمت تجهیزات مهد کودکی چقدر است؟ یکی از مهم ترین فاکتور هایی که در قیمت این نوع وسایل بازی تاثیر گذار می باشد جنس بدنه و مواد سازنده این نوع تجهیزات می باشد.

این سوال متداولی است که از مشتریان مدرسه، مدیران تفریحی، کمیته های کلیسا و دیگر سازمان های جوانان دریافت می کنیم. برای مدارس، این نیز یک سوال بسیار مهم است زیرا آنها می خواهند با وجود فعالیت در بودجه محدود، بهترین تجربه ممکن در زمین بازی را فراهم کنند.

زمین های بازی مزایای بسیاری را برای کودکان و جوامع فراهم می کند. آنها برای رشد جسمی، اجتماعی، شناختی و عاطفی در کودکان ضروری هستند. پارک ها، مدارس، کلیساها و سایر سازمان های جوانان از زمین های بازی برای تشویق بازی های آزاد و بدون ساختار استفاده می کنند تا کودکان بتوانند دنیای اطراف خود را کشف کنند و با کودکان در هر سنی و توانایی تعامل داشته باشند. علاوه بر این، یک زمین بازی که به خوبی طراحی شده است می تواند کودکان را به ایجاد عادات فعال و سالم که یک عمر ادامه دارند ترغیب کند.

ما معمولاً به مشتریان می گوییم در نظر داشته باشید چند کودک هم زمان از این تجهیزات استفاده می کنند. برای یک مدرسه بزرگ، این تعداد ممکن است همزمان 50، 60 یا بیشتر باشد. برای پارک عمومی یا زمین بازی HOA، این ممکن است تعداد کمتری باشد. تعیین این تعداد به شما در تعیین بودجه کمک می کند. برای هر کودک باید حدود 1000 دلار بودجه در نظر بگیرید. این امر باعث می شود که متوسط هزینه تجهیزات زمین بازی بین 15000 تا 50،000 دلار باشد.

به طور کلی می توان گفت قیمت تجهیزات مهد کودکی با توجه به نوع تجهیزات و همچنین کیفیت آن ها متغیر می باشد. نوع وسیله بازی و ساختاری که در آن به کار رفته است بی شک بر قیمت آن نیز موثر است.

چرخ و فلک

انواع تجهیزات مهد کودکی

زمین های بازی در هر شکل و اندازه این فرصت را به بچه ها می دهند تا بازی کنند. رنگ های روشن و پیکربندی های محرک یک زمین بازی عالی می تواند بچه ها را به طریقی درگیر کند که در جای دیگری تجربه نمی کنند و به آنها فرصتی می دهد تا تخیلات خود را اجرا کنند. در حالی که زمین های بازی در طول سال ها شامل ویژگی های ایمنی و قابلیت دسترسی بیشتر شده اند، در هر سایت بازی مورد تأیید بچه ها کالاهای اصلی زیادی پیدا خواهید کرد.

گسترش واژگان تجهیزات زمین بازی شما گام اساسی در درک این است که چه چیزی باعث می شود یک زمین بازی عالی باشد و هنگام برنامه ریزی سایت جدید باید به دنبال چه مواردی باشید.

اگر چند سالی است که به زمین بازی نرفته اید، احتمالاً متوجه خواهید شد که برخی از موارد دلخواه قدیمی شما در ظاهر به روز شده اند یا به دلیل نیازهای جدید تغییر نام داده اند.

در برخی موارد، به دلیل دستورالعمل های جدید ایمنی، انواع خاصی از تجهیزات زمین بازی از نظر علاقه خارج شده یا اصطلاحات آن تاریخ می یابد. برخی از انواع تجهیزات به دلیل عدم انطباق با استانداردهای ایمنی مدرن در کل متوقف شده اند. اما حتی اگر دستورالعمل های ایمنی تغییر کرده باشند، این بدان معنا نیست که برخی از تجهیزات آشنا برای زمین بازی را در سایت های جدید نصب نشده مشاهده نخواهید کرد.

چرخ و فلک

Merry go rounds یکی از وسایل کلاسیک زمین بازی است که جسورها دوست دارند آن را به حد مجاز برسانند. این تجهیزات بزرگ به بچه ها این اجازه را می دهد تا با فشار دادن به زمین و ایجاد حرکت، به سرعت می توانند روی آن ها چرخ بزنند و به دور خود بچرخند. در حالی که این نوع تجهیزات هنوز کاملاً رایج است، اما انواع کشابه دیگری نیز در بازار وجود دارند.

برای اطلاع دقیق از قیمت تجهیزات مهد کودکی با کارشناسان ما با شماره ۴۴۵۷۰۳۰۷- ۰۲۱ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =