بلاگ

5 نکته در تمیز کردن تجهیزات مهد کودکی

مهد کودک

همانطور که می دانید تجهیزات مهد کودکی یکی از مهم ترین وسایلی هستند که در پارک ها، مدارسف مهد کودک ها و … مورد استفاده قرار می گیرند.

به همان اندازه که امنیت و نحوه بازی کودکان با این وسیله ها اهمیت دارد رسیدگی و تمیز کردن ان ها نیز مهم است تا دوام بیشتری داشته باشند.

در مطالب قبلی شما را با ساخت تجهیزات مهم کودکی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه تمیز کردن این وسایل به دست آورید.

مهد کودک

نکات موثر در تمیز کردن تجهیزات مهد کودکی

تاب و سرسرده و سایر وسایل بازی از جمله کثیف ترین وسایلی هستند که کودکان با آن ها مدام در حال بازی هستند. چطور می توانیم بدون اینکه مشکلی برای وسایل بازی پلاستیکی پیش بیاید آن ها را تمیز کنیم؟

  1. اول از همه باید با دقت تمام قسمت های وسیله های را بررسی کنید و ببینید که کدام قسمت ها براق اند و به خوبی رنگ نگرفته اند. می توانید با سوهان های مخصوص آن قسمت ها را پولیش کنید.
  2. با یک دستمال مرطوب تمامی گرد و غبار موجود در سطح وسایل بازی را بگیرید.
  3. برای وسایل پلاستیکی می توانید از شوینده های ساده و یک گالن آب استفاده کنید. مواد شوینده را روی سطح وسایل بازی بپاشید و سپس با دستمال مرطوب تمامی قسمت ها را دستمال بکشید. سپس می توانید با شیلنگ آبکشی کنید.
  4. یعد از اینکه آبکشی کردید با یک اسفنج تمیز تمامی قسمت های بدنه وسایل و تجهیزات مهد کودکی را خوب پاک کنید. اگر متوجه شدید که قسمت هایی هنوز آلوده است این کار را مجدد تکرار کرده و سگس آبکشی کنید.
  5. در آخر اجازه دهید تا وسایل بازی به خوبی در مجاورت نور خورشید و یا با کشیدن دستمال خشک شوند.

برای تهیه بهترین انواع تجهیرات مهد کودکی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − ده =